Koşullar

Hira Network'e üye olmanızdan itibaren, aşağıda yazılı olan ve üye olmaya ilişkin önemli bilgiler içeren hususları bütünüyle anlamış ve tamamını ayrılmaz bir bütün olarak kabul etmiş sayılırsınız.  

1. TARAFLAR VE KONU 


1.1. Üyelik Sözleşmesi, Üye veya Satıcı olarak Site'de Ürünler’i satın alan kişiler için geçerlidir. Bu nedenle lütfen aşağıda yazılı koşulları dikkatlice okuyunuz. Bu koşulları kabul etmiyorsanız Site'den satın alım yapmayınız.2. TANIMLAR

İNTERNET SİTESİ : Tüm hakları gizli tutulan www.hiranetwork.com alan adlarına ve bu alan adlarına bağlı alt alan adlarından oluşan, Üyeler'in ise Ürünler'i görüntüleyip satın alabilecekleri internet sitesidir. 

ÜYE: Hira Network'a ait oyun sunucusuna ve internet sitesine kayıt olmuş, hizmetlerinden yararlanabilecek kişilerdir.

Hira Network : İnternet Sitesi ve Oyun Sunucu birlikte “HiraNetwork” olarak ifade edilmektedir. 

Ürün: Hira Network'ün satışa koyduğu, Oyun Sunucusunda geçerli olmak üzere gerçek hayatta hiçbir geçerliliği olmayan, sanal bir üründür. Üye'ler satın aldıkları Ürün'ün kalıcı olarak sahibi olamazlar. Ürünlerin asıl sahibi Hira Networkdür.

3. İADE KOŞULLARI

3.1. Üye'lerin satın aldıkları site içi krediler, Ürün'lerin satın alımı için kullanılmaktadır. Site içi kredilerin ve Ürün'lerin satın alımı Üye'lerin kendi istekleri üzerine gerçekleşmektedir.

3.2. Hira Network'ün hiçbir koşulda Ürün'lerin satın alımı  ve site içi bakiye yükleme durumunda iade yapma koşulu bulunmamaktadır. Satın alınan Ürün'ler dijital bir hizmet olup, direkt olarak Oyun Sunucusuna işlemektedir.

3.3. Hira Network hizmetlerinin devamlılığı, kendi haklarının korunması ve işleyişinin sürekliliği için herhangi bir iade işlemi gerçekleştirmemektedir.

3.4. Üye'ler, satın aldıkları Ürün'lerin iadesinin gerçekleşmeyeceğini kabul ettikleri koşullarda satın alım yapmaktalar.

3.5. İade koşullarını kabul etmeyen Üye'ler kesinlikle satın alım yapmamalıdır.

3.6 Sunucu içerisinde sıfırlama yapıldığında ürünler kullanıldığı için geri iade edilmez. Yalnızca "süreli" ürünler kaldığı yerden devam eder.